Cloud Platform
Contact us
Asset Management
Vulnerability & Configuration Management
Risk Remediation
Threat Detection & Response
  • Overview
  • Platform Apps

  • Qualys Endpoint Security

    Advanced endpoint threat protection, improved threat context, and alert prioritization

  • Context XDR

    Extend detection and response beyond the endpoint to the enterprise

Compliance
Cloud Security

Basın Duyurusu: Qualys QSC EMEA 2021 Ücretsiz Sanal Kullanıcı Konferansı Başladı

4000’den fazla kayıtlı katılımcı 55’i aşkın öğrenim oturumu içinden seçim yapabilecek

FOSTER CITY, Calif. 25 Ocak 2021 - Qualys, Inc. (NASDAQ: QLYS), öncü ve lider bir bulut tabanlı BT, güvenlik ve uyumluluk çözümleri sağlayıcısı olarak bugün, bir sonraki sanal kullanıcı konferansı olan QSC EMEA 2021’i başlattı. 25 Ocak’ta başlayan ve 9 Şubat’a kadar devam edecek olan QSC EMEA 2021, 4.000’in üzerinde müşteriyi, stratejik ortağı ve sektör uzmanını düşünce liderliği, öğrenim ve uygulamalı eğitim için bir araya getiriyor.

Konferansta, yol haritası tartışmaları ve ürün tanıtımları Qualys Bulut Platformu ve uygulamalarının neden ve nasıllarını ortaya koyarken güvenlik uzman ve liderlerine sektörün yüz yüze geldiği yıkıcı değişikliklere içeriden bir bakış sunuluyor.
Qualys, daha büyük çeşitlilikte oturumlar, ilave EMEA örnek olay çalışmaları sunarak EMEA’ya bu yenilikçi sanal formatı getirmekte ve ilk kez olarak da EMEA tabanlı müşterilerine ücretsiz eğitim sunuyor. İki hafta süresince katılımcılar, 55’i aşkın öğrenim oturumu içinden seçim yapabilecek.

Oturumlarda Neler Bulacaksınız?

• Qualys yöneticileri olan yönetim kurulu başkanı ve CEO Philippe Courtot’nun ve genel müdür ve baş ürün sorumlusu Sumedh Thakar’ın açılış konuşmaları
• CRH, AXA, Amadeus ve Qualys’ten uzman CISO’lar, bir açık oturumda dijital dünyadaki tehditleri azaltma stratejileri

• VMDR, Multi-Vector EDR, Container Security, Policy Compliance, Web Uygulama Güvenliği ve yakında çıkacak olan XDR çözümü dahil olmak üzere Qualys uygulamalarının tanıtımları
• Önde gelen EMEA tabanlı müşteriler olan WINDTRE, Uphold, EPAM, Bankmed ve Cembra’dan konuşmacılar
• VMDR, Multi-Vector EDR, Cloud Security Assessment and Response, Container Security Assessment and Response, Birleştirilmiş Uyumluluk, Web Uygulaması ve API Güvenliği üzerine altı günlük ücretsiz eğitim ve sertifika kursları.

Kayıt
QSC EMEA 2021 için www.qualys.com/qsc/2021/emea/ adresinden kaydolun. Bu etkinliğe canlı katıldığınızda soru sorabilecek, yanıtları görebilecek ve Qualys mühendisleri ve diğer katılımcılarla iletişim kurabileceksiniz. Ana temaların tümü Fransızca, İspanyolca, İtalyanca ve Arapça alt yazılı olacaktır. Oturumların tamamına katılamayanlar oturumları kayıttan tekrar izleyebilecektir.

Qualys Hakkında
Qualys, Inc. (NASDAQ: QLYS) bulut tabanlı, güvenlik ve uyumluluk çözümleri alanında, 130’u aşkın ülkede 15.700’den fazla aktif müşteriye hizmet veren öncü ve lider bir sağlayıcıdır. Müşterileri arasında, Forbes Global 100 ve Fortune 100 listelerindeki şirketler de bulunmaktadır. Qualys, kuruluşların güvenlik ve uyumluluk çözümlerini tek bir platform üzerinde bir araya getirip düzenlemesine ve dijital dönüşüm girişimlerine güvenlik özellikleri eklemesine yardımcı olur. Böylece kuruluşlar daha çevik bir şekilde hareket eder, iş alanında daha iyi sonuçlara ulaşır ve büyük maliyet tasarrufları sağlar.

Qualys Cloud Platform ve entegre Bulut Uygulamaları, işletmelere sürekli olarak kritik güvenlik bilgileri sağlayarak şirket içinde, uç noktalarda, bulutlarda, kapsayıcılarda ve mobil ortamlarda hem BT sistemleri hem de web uygulamalarına yönelik tüm denetim, uyumluluk ve koruma işlemlerinin otomatik hale getirilmesine olanak tanır. İlk SaaS güvenlik şirketlerinden biri olarak 1999’da kurulan Qualys; Amazon Web Services, Microsoft Azure ve Google Cloud Platform gibi lider bulut sağlayıcılarının yanı sıra Accenture, BT, Cognizant Technology Solutions, Deutsche Telekom, DXC Technology, Fujitsu, HCL Technologies, IBM, Infosys, NTT, Optiv, SecureWorks, Tata Communications, Verizon ve Wipro dahil olmak üzere yönetilen hizmet sağlayıcıları ve danışmanlık kuruluşlarıyla stratejik ortaklıklar kurmuştur. Şirket ayrıca Cloud Security Alliance’ın da kurucu üyelerinden biridir. Daha fazla bilgi için lütfen www.qualys.com adresini ziyaret edin.

Qualys ve Qualys logosu, Qualys, Inc şirketinin tescilli ticari markalarıdır. Tüm diğer ürünler veya adlar, ilgili şirketlerin ticari markaları olabilir.

__Medya İletişim: __
Tami Casey, Qualys
(650) 801-6196
Tcasey@qualys.com

Media Contact:
Tami Casey
Qualys
media@qualys.com